HOTZnečištění uhelných dolů ohrožuje místní komunity PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTCurrys: Prodejce elektroniky odmítl nabídku na převzetí PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTOhio State Spring Game zanechává fanoušky nadšené, ale otázky zůstávají PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTNáklady na zubní implantáty ClearChoice PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOMEPAGE
parafiks menu
INZEROVAT :)
ZÍSKEJTE NOVINKY ZE SVĚTA NEBO MÍSTNĚ! PLICKER VÁM NABÍZÍ SKVĚLÝ ZKUŠENOST S OBSAHEM A VEDENÍ. ZAČNĚTE HNED ZAŽÍT. ZŮSTAŇ ŠŤASTNÝ.
Oliver Brown

Dubna 15 2024

2 DK ČÍST

1 Přečtěte si.

Scottie Scheffler se zapsal do historie vítězstvím v turnaji mistrů

Scottie Scheffler se zapsal do historie tím, že podruhé vyhrál Turnaj mistryň a v Augustě ve státě Georgia si zajistil zelené sako. Sedmadvacetiletý golfista dosáhl tohoto pozoruhodného úspěchu s konečným skóre 27 pod par. Když se Scheffler zamyslel nad svým vítězstvím, připsal svůj úspěch své schopnosti zůstat na hřišti klidný a trpělivý, dělat klíčové rány a paty, které ho vynesly na vrchol žebříčku.

Scottie Scheffler

Tento legendární turnaj v Augusta National Golf Club probíhal čtyři dny a vyvrcholil v neděli napínavým finálovým kolem. Scheffler vstoupil do posledního kola na prvním místě, když do té doby zastřelil působivých 7 pod par. Jeho předchozí vítězství na Masters v roce 2022, kde o tři rány překonal Roryho McIlroye, z něj udělalo impozantního soupeře ve světě profesionálního golfu.

Náročným Schefflerem na první příčku byl americký kolega Collin Morikawa, který se také ve svém pátém vystoupení na turnaji výrazně projevil. Morikawa vstoupil do nedělního kola se skóre 6 pod par a nakonec skončil dělený na třetím místě spolu s Tommym Fleetwoodem a Maxem Homou se skóre 4 pod. Druhé místo obsadil Švéd Ludvig Åberg, který zakončil turnaj se skóre 7 pod par.

Nová nahrávka od Tigera Woodse

Navzdory tomu, že o titul nebojoval, golfová legenda Tiger Woods zanechala svou stopu na Turnaji mistrů tím, že vytvořila nový rekord. Woods se stal prvním hráčem v historii, který na turnaji prohrál cut 24krát za sebou, čímž překonal dosavadní rekord 23 přímých cutů, který sdíleli Fred Couples a Gary Player. Jeho trvalý odkaz ve sportu byl tímto pozoruhodným úspěchem dále upevněn.

Nejnovější triumf Scottieho Schefflera na Turnaji mistrů upevňuje jeho postavení dominantní síly v profesionálním golfu. Se dvěma zelenými bundami na kontě, Schefflerova dovednost, odolnost a vyrovnanost pod tlakem z něj udělaly vynikajícího hráče na mezinárodní scéně. Jak stále doplňuje svůj působivý seznam úspěchů, Schefflerova přítomnost ve světě golfu bude nepochybně jedním z těch, které bude v nadcházejících letech sledovat.