HOTJorgie Porter je chválena za to, že objala své tělo po narození dítěte PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTVše, co potřebujete vědět o nadcházejícím úplném zatmění Slunce 2024 PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTProtest Greenpeace v Sunakově domě: Aktivisté propuštěni na kauci PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTKontroverze obklopuje novou rodinnou fotografii Kate Middleton PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTKomediální génius Sacha Baron Cohen žádá po 15 letech manželského štěstí o rozvod PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOMEPAGE
parafiks menu
INZEROVAT :)
ZÍSKEJTE NOVINKY ZE SVĚTA NEBO MÍSTNĚ! PLICKER VÁM NABÍZÍ SKVĚLÝ ZKUŠENOST S OBSAHEM A VEDENÍ. ZAČNĚTE HNED ZAŽÍT. ZŮSTAŇ ŠŤASTNÝ.
Sam Bennett

Sam Bennett

29. června 2023 Aktualizováno.

4 DK ČÍST

26 Přečtěte si.

Nejdominantnější sportovci v historii sportu

Pokud se zajímáte o sportovní historii, pravděpodobně se budete zajímat o některé z největších sportovců, kteří kdy soutěžili. The nejdominantnějších sportovců v historii sportu jsou ti, kteří dokázali ovládnout svůj sport a ovlivnit svět kolem sebe. Mezi nejznámější a dominantní sportovce patří Michael Jordan, Serena Williamsová, Usain Bolt a další.

Michael Jordan

Bylo by těžké najít sportovního hráče, který dokázal ohromit fanoušky a kritiky víc než Michael Jordan. Ve skutečnosti ho Síň slávy NBA nazývá jedním z největších sportovců a jedním z nich nejdominantnějších sportovců v historii sportu.

Nejen, že vyhrál spoustu titulů, byl také velmi dobrý přihrávač. Je také známý svou schopností střílet hladké skokany.

Během svého působení v Chicago Bulls vyhrál Jordan čtyři šampionáty. Byl také jmenován MVP finále.

Nejvýznamnější sportovci v historii sportu

Když byl Jordan nováčkem, měl průměr 28.2 bodu a 6.5 ​​doskoku na zápas. Šestkrát během této sezóny získal 40 nebo více bodů.

Jordanův tým vyhrál během play off bilanci 15-2. Také vedl ligu v krádežích, blocích a asistencích. Výsledkem bylo, že byl jmenován defenzivním hráčem roku. Jeho dunks byli legendární. Dva roky po sobě vyhrál Slam Dunk Contest.

Padělky míčů Michaela Jordana byly v basketbalu základem. Měl smrtící úbytek. A věděl, kdy zablokovat protější velké kolem ráfku.

Jeden z nejdůležitějších okamžiků jeho kariéry přišel během finále NBA v roce 1997. Bulls prohrávali 3:2 v sérii, ale vrátili se s odvetou. Porazili Los Angeles Lakers a 76ers.

Youtube Video To nejlepší od Michaela Jordona

Usain Bolt

Pokud jste fanoušky atletiky, pak jste pravděpodobně slyšeli o Usainu Boltovi. Sprinter a bývalý mistr světa Bolt je jedním z nejrychlejších mužů historie. On je také jeden z nejvíce dominantní sportovci v historii sportu.

Zatímco Bolt nikdy jako první nevyhrál závod na 100 metrů, byl nejdominantnější v závodě na 100 metrů.

Nejen, že vyhrál titul na 100 metrů na olympijských hrách 2008 a 2012, ale také zajel nejrychlejší čas v historii akce. Jeho nejrychlejší čas 9.69 ve finále olympijských her v Pekingu je považován za světový rekord.

Začátkem tohoto roku sestavil ESPN The Magazine seznam 20 nejdůležitějších nebo nejvýznamnějších úspěchů ve sportu. Z nich je Bolt jediný, kdo provedl řez.

Usain Bolt je nejznámějším a nejdominantnějším sprinterem všech dob. Vyhrál osm zlatých olympijských medailí a překonal světový rekord na 200 metrů, 100 metrů a štafetu 4×100 metrů.

Bolt je navíc jediným sportovcem, který na olympijských hrách vyhrál tři zlaté v běhu na 100 metrů a 200 metrů. To je působivý výkon.

Serena Williamsová

Jeden z nejdominantnějších sportovců v historii sportuSerena Williamsová je inspirací na kurtu i mimo něj. Tento Američan vyhrál čtyři zlaté medaile na olympijských hrách a sedm let v řadě byl na prvním místě.

Nasbírala nejvíce grandslamových titulů ve dvouhře ve sportovní historii. Kromě toho je držitelkou nejvíce kombinovaných titulů ve čtyřhře a smíšené čtyřhře.

V minulosti mezi její soupeřky patřily Venus Williamsová, Naomi Ósakaová, Martina Hingisová nebo Bartyová. Přesto si Williamsová dokázala udržet svou špičkovou formu po celou svou kariéru.

„Serena Slam“ odkazuje na skutečnost, že Williamsová vyhrála všechny čtyři velké tenisové turnaje v řadě. Je to výkon, který dokázalo jen několik dalších hráčů v historii tenisu.

Kromě svých vítězných výkonů je Serena Williamsová také mistrem všech profesí. Nejen, že vyhrála velké množství majorů, získala také řadu ocenění a uznání.

Některá z jejích ocenění zahrnují to, že byla hodnocena jako největší blízko ve sportu. Její vítězství na US Open v roce 2009 je považováno za grandslam grandslamů.

Dalšími velkými úspěchy Sereny jsou její 555 zápasů v kariéře proti soupeřům z první desítky. Z toho má na svém kontě 435 výher a 120 proher.

Můžete kliknout zde pro nejnovější vývoj ve světě sportu. Nebo si chcete přečíst: Nejikoničtější sportoviště na světě.