KUUMSöekaevanduste reostus ohustab kohalikke kogukondi LOE KOHE
KUUMCurrys: elektroonikamüüja lükkab ülevõtmispakkumise tagasi LOE KOHE
KUUMOhio osariigi kevadmäng jätab fännid elevil, kuid küsimused jäävad alles LOE KOHE
KUUMClearChoice'i hambaimplantaatide maksumus LOE KOHE
KODULEHT
parafiks menüü
REKLAAMIMA :)
SAADA UUDISED MAAILMAST VÕI KOHALIKULT! PLICKER PAKUB TEILE SUUREPÄRANE SISUKOGEMUS JA JUHEND. ALUSTA KOHE KOGEMISEKS. JÄÄ ÕNNELIK.
Oliver Brown

15 aprill 2024

2 DK LUGEGE

1 Lugege.

Scottie Scheffler teeb meistrite turniiri võiduga ajalugu

Scottie Scheffler on teinud ajalugu, võites Mastersi turniiri teist korda, saades Georgias Augustas rohelise jaki. 27-aastane golfimängija saavutas selle tähelepanuväärse saavutuse lõppskooriga 11 alla par. Oma võitu mõtiskledes põhjendas Scheffler oma edu suutlikkusega jääda rajal rahulikuks ja kannatlikuks, sooritades olulisi lööke ja putte, mis viisid ta edetabeli tippu.

Scottie Scheffler

See lugupeetud turniir Augusta riiklikus golfiklubis kulges nelja päeva jooksul, kulmineerudes pühapäeval põneva viimase vooruga. Scheffler astus viimasesse vooru esimesena, olles selle punktini juba löönud muljetavaldava 7 alla pari. Tema eelmine võit Mastersil 2022. aastal, kus ta edestas Rory McIlroyd kolme löögiga, tegi temast profigolfi maailmas tohutu kandidaati.

Schefflerile esitas esikohale väljakutse kaasmängija ameeriklasest Collin Morikawa, kes näitas turniiril ka oma viiendat esinemist tugevalt. Morikawa astus pühapäevasesse vooru alla 6 ja saavutas lõpuks jagatud kolmanda koha koos Tommy Fleetwoodi ja Max Homaga 4 alla. Teise koha saavutas rootslane Ludvig Åberg, kes lõpetas võistluse punktiga 7 alla par.

Tiger Woodsi uus plaat

Hoolimata tiitlile mitteheitlusest jättis golfilegend Tiger Woods meistrite turniirile jälje, püstitades uue rekordi. Woodsist sai esimene mängija ajaloos, kes on turniiril 24 korda järjest löönud, ületades Fred Couplesi ja Gary Playeri varasema rekordi 23 sirget lööki. See tähelepanuväärne saavutus tugevdas veelgi tema püsivat pärandit spordis.

Scottie Scheffleri viimane triumf meistrite turniiril kinnitab tema staatust professionaalse golfi domineeriva jõuna. Kahe rohelise jakiga Scheffleri oskused, vastupidavus ja pinge all olev meelekindlus on teinud temast rahvusvahelisel areenil silmapaistva mängija. Kui ta jätkab oma muljetavaldava saavutuste nimekirja lisamist, on Scheffleri kohalolek golfimaailmas kahtlemata see, mida tuleb ka järgmistel aastatel jälgida.