KUUM

KUUMSeaWorldi Orlando fotod LOE KOHE
KUUMOttawa teatab uutest plaanidest ajutiste elanike haldamiseks järgmise 3 aasta jooksul LOE KOHE
KUUMJack Smithi uurimine Trumpi kohta: põhjalik ülevaade LOE KOHE
KUUMMaavärin Malibu lähedal raputab kohalikke maakondi LOE KOHE
KUUMMis on astmaatilise bronhiidi sümptomid? LOE KOHE
KUUMFlorida Panthers seisab vastamisi ülesmäge, jäädes Stanley karika finaalis 0:2 alla LOE KOHE
KUUMStar Citizen pakub Invictuse käivitamisüritusel tasuta mitme mängijaga kosmoseuuringute nädalat LOE KOHE
KUUMRobert Hur on Bideni vanusedebatis kesksel kohal LOE KOHE
KUUMHeidi Klumi unustamatu AGT-st inspireeritud välimus LOE KOHE
KUUMErinevat tüüpi pensioniplaanide mõistmine LOE KOHE
KODULEHT
parafiks menüü
REKLAAMIMA :)
SAADA UUDISED MAAILMAST VÕI KOHALIKULT! PLICKER PAKUB TEILE SUUREPÄRANE SISUKOGEMUS JA JUHEND. ALUSTA KOHE KOGEMISEKS. JÄÄ ÕNNELIK.
Oliver Brown

21 aprill 2024

2 DK LUGEGE

2 Lugege.

Rangers loodab, et seeria pealinnas on juhtpositsioonil

Rangersi esimese ringi play-off seeria vastu Capitals on praegu käimas. New York lõpetas liiga parima rekordiga ja püüab seda hoogu ka järelhooajal kanda. Nad vajavad tugevat meeskonnatööd, et ületada Capitalsi meeskond, kes soovib oma hooaega elus hoida.

Rangers

Võistluse alguses tunnevad mõlemad klubid üksteist ja mängivad tihedat kaitsestiili. Esimesed jõumänguvõimalused mõlemal poolel tekkisid tühjalt, sest hästi organiseeritud penaltimõrvad püsisid kindlalt. Kuna avakaadris mööduvad minutid, pole kumbagi väravavahti veel tõsiselt proovile pandud.

Rangers otsib Lindgreni lahendust

Washingtoni võrgukaitsja Charlie Lindgren on esimese 20 minutiga püsti püsinud, pöörates kõik kolm kõrvale. kaadrid ta seisis silmitsi. Et Rangers saaks selle mängu üle kontrolli, peavad nad suurendama ründesurvet ja lahendama Lindgreni torude vahel. Liikluse ja teise võimaluse loomine kortsu ümber on oluline.

Rangers

Kui siseneme esimesele vaheajale punktideta, siis see kokku sobima on kujunemas väravavahtide lahinguks. Rangers tahab kiiresti välja tulla teises ja panna survet varakult. Nende andekas nimekiri on enam kui võimeline võrgu tagaosa üles leidma, kui nad suudavad säilitada kvaliteetset tsooni aega ja saada liiklust võrku. See sari alles algab – olge kursis, et saada uusi värskendusi!