HOTSpór pracowniczy w porcie BC: list otwarty związku daje nadzieję na rozwiązanie CZYTAJ TERAZ
HOTOlivia Dunne drażni się z nowym projektem po sesji zdjęciowej na plaży CZYTAJ TERAZ
HOTZagrożenia cyberbezpieczeństwa, na które należy uważać CZYTAJ TERAZ
HOTRola rdzennych opiekunów Kanady w ochronie środowiska CZYTAJ TERAZ
HOT10 najlepszych telefonów komórkowych pierwszej dekady XXI wieku ze zdjęciami CZYTAJ TERAZ
HOTElektryzujący występ Beyoncé zachwyca fanów z Wielkiej Brytanii podczas trasy Renaissance World Tour CZYTAJ TERAZ
HOTDylemat tanich mieszkań w Wielkiej Brytanii: odmowa dostępu osobom o wysokich dochodach CZYTAJ TERAZ
HOTBudowa i cena Toyoty CZYTAJ TERAZ
HOTZrozumienie strajków frachtu kolejowego Kanada-USA po zrzuceniu portu CZYTAJ TERAZ
GŁÓWNĄ
menu parafików
OTRZYMAJ WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA LUB LOKALNIE! PLICKER OFERUJE WSPANIAŁĄ TREŚCI I WSKAZÓWKI. ZACZNIJ TERAZ, ABY DOŚWIADCZYĆ. POZOSTAŃ SZCZĘŚLIWY.
Olivera Browna

Marzec 31 2024

2 DK CZYTAĆ

11 Przeczytaj.

Pływacy z Alabamy błyszczą na mistrzostwach NCAA, zdobywając ogólnoamerykańskie wyróżnienia

Męska drużyna pływania i nurkowania z Uniwersytetu Alabama miała znakomity występ na Mistrzostwach NCAA 2024, które odbyły się w dniach 29–30 marca w Indianapolis. Wielu pływaków Crimson Tide zdobyło uznanie w całej Ameryce, kończąc udane zawody mistrzowskie.

Do wyróżniających się zawodników Alabamy zaliczali się juniorzy Charlie Hawke i Kaique Alves. Hawke zdobył cztery wyróżnienia w całej Ameryce, w tym nominacje w pierwszym składzie na dystansach 200 i 500 jardów stylem dowolnym. Alves zapewnił sobie trzy wyróżnienia w całej Ameryce, co zostało podkreślone wyborem drugiego zespołu na 200 m stylem dowolnym. Ich dobre indywidualne występy pomogły Alabamie osiągnąć swój cel, jakim było zdobycie ogólnoamerykańskich wyróżnień na mistrzostwach NCAA.

Zespoły sztafetowe błyszczą

Mistrzostwa NCAA

Oprócz sukcesów indywidualnych Alabama wyróżniała się w sztafetach. Sztafeta Crimson Tide na 400 jardów stylem dowolnym, w której skład wchodzili Zarek Wilson, Hawke, Alves i Tim Korstanje, dotknęła ściany w czasie 2:48.28 i dzięki zajęciu 14. miejsca zapewniła sobie status drugiej drużyny All-America. Oznaczało to, że Alabama po raz jedenasty z rzędu zdobyła ogólnoamerykańskie wyróżnienia w tym wydarzeniu podczas zawodów o mistrzostwo kraju. Wcześniej sztafeta licząca 11 zawodników w stylu dowolnym, składająca się z Hawke'a, Alvesa, Tommy'ego Hagara i Leonardo Alcantary, również zdobyła wyróżnienia w drugiej drużynie All-America.

11 ogólnoamerykańskich wyróżnień zdobytych przez sześciu pływaków na mistrzostwach NCAA w 2024 r. Alabama ugruntowała swoją reputację elitarnego programu. Zespół Crimson Tide zajął mocne 19. miejsce w klasyfikacji drużynowej. Pod przewodnictwem głównego trenera Coleya Stickelsa pływanie w Alabamie z roku na rok rozwija się na scenie krajowej.