HOT

HOT10 nejvyšších budov na světě PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTAmir Albazi si na UFC Fight Night zajistil napínavé vítězství v rozděleném rozhodnutí proti Kai Kara-France PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTZhroucení ledové příkrovy Grónska: Bod zlomu ve vzestupu hladiny moře PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTRusko-Ukrajina Válka V Obrazech PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTMluvčí vlády Eylon Levy odešel po diplomatickém tweetu PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTPoplatky za účtování na klinice Calgary: Sternova výstraha Alberta Premier PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTSir Keir Starmer vyzývá k akci v konfliktu v Gaze PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTEsther Wang Survival Story: A teenager's Two-day Ordeal in the Wilderness PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTNejvětší Lodě Na Světě S Fotografiemi PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOTAmazon nabízí možnost práce na dobu určitou pro rodiče, Union požaduje vyšší mzdy PŘEČTĚTE SI TEĎ
HOMEPAGE
parafiks menu
INZEROVAT :)
ZÍSKEJTE NOVINKY ZE SVĚTA NEBO MÍSTNĚ! PLICKER VÁM NABÍZÍ SKVĚLÝ ZKUŠENOST S OBSAHEM A VEDENÍ. ZAČNĚTE HNED ZAŽÍT. ZŮSTAŇ ŠŤASTNÝ.
Oliver Brown

Dubna 14 2024

2 DK ČÍST

5 Přečtěte si.

Real Madrid Edge blíže ke slávě La Liga s úzkým vítězstvím nad Mallorcou

Real Madrid cestoval na Mallorcu s vědomím, že vítězstvím udělá další velký krok k získání titulu La Liga. Los Blancos však tváří v tvář Mallorce bojující o přežití ve spodní části tabulky nalezli proti odhodlanému domácímu protivníkovi podmínky, které zdaleka nebyly jednoduché.

Ancelotti zazvonil na změny jedním okem ve středečním druhém zápase čtvrtfinále Ligy mistrů proti Manchesteru City. To narušilo rytmus Realu Madrid v nesouvislém prvním poločase, kde bylo šancí poskrovnu. Hráči Mallorky ztěžovali život svou organizací a pracovním nasazením.

Hrdina Tchouaméni

real Madrid

Zablokování nakonec ve druhé třetině prolomil Aurélien Tchouaméni z Realu Madrid úderem z dlouhé vzdálenosti, který se na cestě dovnitř odrazil. Vinícius Jr a Federico Valverde se těsně dostali do vedení, když hosté zvýšili tlak. Na druhém konci se o zachování těsné převahy postaral brankář Andriy Lunin.

Zbývá pět zápasů a výsledek 1:0 zvedá Real Madrid o patnáct bodů na čelo. Zatímco boj o titul je realisticky u konce, toto těžce vybojované vítězství ukázalo, že Ancelottiho muži vědí, jak vyhrávat, když ne zrovna nejlépe. Mallorca se může pyšnit testováním lídrů ligy, ale jejich boj o přežití pokračuje.