HOTOttawa oznamuje nové plány na správu dočasných obyvateľov počas nasledujúcich 3 rokov PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTVyšetrovanie Jacka Smitha o Trumpovi: Komplexný prehľad PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTZemetrasenie v blízkosti miestnych okresov Malibu Shakes PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTAké sú príznaky astmatickej bronchitídy? PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTFlorida Panthers bojuje do kopca, vo finále Stanleyho pohára vedie 0:2 PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTStar Citizen ponúka bezplatný týždeň prieskumu vesmíru pre viacerých hráčov v Invictus Launch Event PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTRobert Hur sa dostáva do ústrednej pozície v diskusii o Biden Age PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTNezabudnuteľný vzhľad Heidi Klum inšpirovaný AGT PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTPochopenie rôznych typov dôchodkových plánov PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOMEPAGE
parafiks menu
ZÍSKAJTE NOVINKY ZO SVETA ALEBO MIESTNE! PLICKER VÁM PONÚKA SKVELÝ ZÁŽITOK S OBSAHOM A PORADENSTVO. ZAČNITE TERAZ ZAŽIŤ. OSTAŇ ŠŤASTNÝ.
Oliver Brown

Apríla 21 2024

2 DK READ

2 Prečítajte si.

Rangers sa snažia získať vedenie v ranej sérii proti Capitals

Séria prvého kola play-off Rangers proti Capitals teraz prebieha. New York skončil s najlepšou bilanciou v lige a bude sa snažiť preniesť túto dynamiku aj do posezónnej sezóny. Budú potrebovať silné tímové úsilie, aby prekonali tím Capitals, ktorý sa zúfalo snaží udržať svoju sezónu nažive.

rangers

Na začiatku zápasu sa oba kluby cítia navzájom a hrajú prísne defenzívny štýl. Prvé príležitosti na presilové hry na oboch stranách vyšli naprázdno, pretože dobre organizované penaltové zabíjanie vydržalo. Ako ubiehajú minúty v úvodnom kádri, ani jeden z brankárov ešte neprešiel krutými skúškami v takom ostrom štarte.

Strážcovia sa snažia vyriešiť Lindgrena

Washingtonský sieťový hráč Charlie Lindgren stál v prvých 20 minútach vysoko a všetky tri odvrátil snímok čelil. Aby Rangers získali kontrolu nad touto hrou, budú musieť zvýšiť útočný tlak a vyriešiť Lindgrena medzi potrubiami. Dôležité bude generovanie návštevnosti a príležitostí na druhú šancu v okolí bránkoviska.

rangers

Keď vstupujeme do prvej prestávky bez skóre, toto matchup sa formuje na brankársky súboj. Rangers budú chcieť naliehavo vystúpiť v druhom a vyvinúť tlak na predčasne. Ich talentovaný zoznam je viac než schopný nájsť zadnú časť siete, ak dokážu udržať kvalitný čas zóny a získať návštevnosť siete. Táto séria sa práve začína – zostaňte naladení na ďalšie aktualizácie!