HOT

HOTŠkody používania sociálnych médií u detí PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTČo je piatok 13.? Rozlúštenie Záhady PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTNajlepšie miesto na pobyt v Berlíne v roku 2024 PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTVzrušujúce UFC Fight Pass Invitational 4 Matchups ohlásené pre turnaj Absolute PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTPandémia: Je naozaj koniec? PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTJohn Calipari chce spustiť to späť s kľúčovým talentom Kentucky PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTSophie Kasaei predvádza svoje plážové telo na prestávke na Bali PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTNajlepšie online banky Ameriky PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTMaura Higgins Wows v trblietavých šatách pre Oh Polly Shoot PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTKomediálny génius Sacha Baron Cohen požiadal o rozvod po 15 rokoch manželskej blaženosti PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOMEPAGE
parafiks menu
ZÍSKAJTE NOVINKY ZO SVETA ALEBO MIESTNE! PLICKER VÁM PONÚKA SKVELÝ ZÁŽITOK S OBSAHOM A PORADENSTVO. ZAČNITE TERAZ ZAŽIŤ. OSTAŇ ŠŤASTNÝ.
Oliver Brown

Apríla 17 2024

2 DK READ

2 Prečítajte si.

Red Wings vypadli z play-off napriek comebackovej výhre nad Canadiens

Neuveriteľný nárast Red Wings v neskorej sezóne videl, ako posunuli svoj postup do play-off až do posledného dňa, ale nebolo to tak myslené, pretože ich výhra 5:4 nad Canadiens stratila zmysel. Kapitán Dylan Larkin a jeho spoluhráči sa o nich dozvedeli eliminácia z posezónnych pretekov tesne pred začiatkom prestrelky, podľahol správam so smútkom po tom, čo ich statočné úsilie Red Wings stroskotalo.

Za stavu 4:1 v tretej tretine ukázali Red Wings svoje odhodlanie a odmietnutie vzdať sa. Góly Joea Velena a Daniela Spronga ich vyrovnali predtým, ako dramatický neskorý vyrovnávajúci gól Davida Perrona poslal zápas do predĺženia. Čoskoro sa však prevalilo, že Capitals porazili Flyers, čím vyradili Detroit z boja napriek ich bojovnému výkonu. Pre mladých Red Wings to bol silný úder družstvo ktorí tak tvrdo tlačili na predĺženie sezóny.

Perron The Hero Again pre Red Wings

David Perron bol opäť Red Wings hrdina, čím vsietil rozhodujúci neskorý gól, ktorým aspoň získal bod a dočasný život v play-off. Jeho facka z bodu porazila Caydena Primeaua, pričom zostávalo len päť sekúnd, aby dokončil ďalší neuveriteľný comeback Detroitu. Nebolo to však určené pre Perrona a Red Wings, ktorí zo seba vydali všetko, ale napokon zaostali po sezóne.

V rozstrele strelil víťazný gól Patrick Kane Detroit. Ale zatiaľ čo Red Wings oslavovali na ľade, realita bola taká, že ich sny o play-off sa skončili. Bol to zdrvujúci záver inak povzbudivej sezóny pre prestavbu Red Wings.