HOTDaňové dokumenty odhalili zisk Rishi Sunak vo výške 2.2 milióna £ PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTKhloe's Echo of Kim's Fashion: Trend alebo hold? PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTNajvyšší súd v Arizone potvrdil takmer úplný zákaz potratov PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTVo veku 93 rokov zomrel vodca náboženskej pravice a televangelista Pat Robertson PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTBoeing Whistleblower vyvoláva vážne obavy z problémov štrukturálnej integrity, ktoré trápia Dreamliner 787 PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTObvinenia zo zahraničného rušenia v Kanade: Policajt vo výslužbe obvinený z napomáhania Číne PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOMEPAGE
parafiks menu
ZÍSKAJTE NOVINKY ZO SVETA ALEBO MIESTNE! PLICKER VÁM PONÚKA SKVELÝ ZÁŽITOK S OBSAHOM A PORADENSTVO. ZAČNITE TERAZ ZAŽIŤ. OSTAŇ ŠŤASTNÝ.
Oliver Brown

Apríla 4 2024

2 DK READ

7 Prečítajte si.

Liverpool Surge Past Blades s Late Heroics

Liverpool vedel, že si v boji o titul nemôže dovoliť žiadne prešľapy, keďže na Anfielde hostil Sheffield United. Boli to však Blades, ktorí začali jasnejšie a vyskúšali Alissona niekoľkými skorými šancami. The Reds však do hry vrástli a dostali sa do vedenia cez Darwina Nuneza po tom, čo dotlačil brankára k chybe.

Sheffield United nespustil hlavu a naďalej hrozil na pulte. Ich tlak povedal, keď sa Conor Bradley premenil na svoju vlastnú sieť a vyrovnal tak hostí. Na Anfielde narastalo napätie, keď druhý polčas plynul bez ďalších gólov.

Kúzlo Alexis Mac Allisterovej

Liverpool

To bolo dovtedy, kým sa talizman Liverpoolu Alexis Mac Allister s chvíľou mágie nezvýšil. Argentínsky čarodejník dostal loptu tesne pred šestnástkou a nezadržateľným zásahom do horného rohu obnovil výhodu domácich. Gól zmiernil nervy a umožnil Liverpoolu ovládnuť záverečné fázy.

Striedajúci Cody Gakpo dal výsledok mimo všetkých pochybností a v závere tretiny zamieril domov. Víťazstvo 3:1 posunulo Liverpool na vrchol Premier League o dva body dopredu, do konca zostáva osem zápasov. Zatiaľ čo sa zdá, že boj o titul bude pokračovať, Jurgen Klopp bude opäť potešený svojou odolnosťou a schopnosťou zakončiť naplno.