HOT

HOT10 najvyšších budov na svete PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTAmir Albazi si na UFC Fight Night zabezpečil vzrušujúce víťazstvo v rozdelenom rozhodnutí proti Kai Kara-France PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTKolaps grónskeho ľadovca: Bod zlomu pri stúpaní hladiny mora PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTRusko-ukrajinská vojna v obrazoch PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTHovorca vlády Eylon Levy odišiel po diplomatickom tweete PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTPoplatky za nabíjanie kliniky v Calgary: prísne varovanie Alberta Premier PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTSir Keir Starmer vyzýva na akciu v konflikte v Gaze PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTEsther Wang Survival Story: Dvojdňové utrpenie tínedžera v divočine PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTNajväčšie lode na svete s fotografiami PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOTAmazon ponúka možnosť práce na dobu určitú pre rodičov, Union požaduje vyššie mzdy PREČÍTAJTE SI TERAZ
HOMEPAGE
parafiks menu
ZÍSKAJTE NOVINKY ZO SVETA ALEBO MIESTNE! PLICKER VÁM PONÚKA SKVELÝ ZÁŽITOK S OBSAHOM A PORADENSTVO. ZAČNITE TERAZ ZAŽIŤ. OSTAŇ ŠŤASTNÝ.
Oliver Brown

Apríla 14 2024

2 DK READ

5 Prečítajte si.

Real Madrid je bližšie k sláve La Ligy s tesným víťazstvom nad Mallorcou

Real Madrid cestoval na Mallorcu s vedomím, že víťazstvom urobí ďalší veľký krok k získaniu titulu v La Lige. Napriek tomu, že Los Blancos čelil malorskému tímu bojujúcemu o prežitie v spodnej časti tabuľky, našli podmienky, ktoré nie sú vôbec jednoduché, proti odhodlanej domácej opozícii.

Ancelotti jedným okom zazvonil na zmeny v stredajšom druhom zápase štvrťfinále Ligy majstrov proti Manchestru City. To narušilo rytmus Realu Madrid v nesúrodom prvom polčase, kde bolo šancí málo. Hráči Malorky sťažovali život organizáciou a pracovným tempom.

Hrdina Tchouaméni

Real Madrid

Neúspech napokon prelomil v druhej tretine Aurélien Tchouaméni z Realu Madrid úderom z diaľky, ktorý sa na ceste dnu odvrátil. Vinícius Jr a Federico Valverde mali blízko k zvýšeniu vedenia, keď hostia zvýšili tlak. Na druhom konci sa o zachovanie tesnej prevahy postaral brankár Andriy Lunin.

Zostáva päť zápasov a výsledok 1:0 zdvihne Real Madrid jasne o pätnásť bodov na čelo. Zatiaľ čo boj o titul je realisticky za nami, toto tvrdo vybojované víťazstvo ukázalo, že Ancelottiho muži vedia vyhrávať, aj keď nie sú v ich najlepších výkonoch. Mallorca môže byť hrdá na testovanie lídrov ligy, ale ich boj o prežitie pokračuje.